RADOMSKI
PROGRAM DROGOWY

Celem programu jest rozwiązanie wieloletniego problemu z nieutwardzonymi ulicami w Radomiu. Dzięki wielokrotnemu zwiększeniu nakładów finansowych w porównaniu z latami ubiegłymi, utwardzimy większość dróg w mieście. Program przewidziany jest na lata 2015-2018.


POSTĘP PRAC - Stan na dzień 3 października 2019

 


Radomski Program Drogowy zakłada utwardzenie w ciągu trzech lat 150 ulic o nawierzchni gruntowej. W 2016 roku nową, asfaltową nawierzchnię uzyskały 42 ulice o łącznej długości prawie 11,5 km. W bieżącym roku planowane jest utwardzenie ponad 50 dróg gruntowych.


Ulice utwardzone w ramach Radomskiego Programu Drogowego:

Aleja Róż

Altanowa

Bagienna

Banacha 130
(sięgacz)

Barlickiego
(nr 23-27)

Bartnicza

Beneta

Bławatna
(od ul. Mariackiej do ul. Cichej)

Błędowska
(19P - 17JE)

Błędowska
(sięgacz)

Błędowska (od Klwateckiej do Trzebińskiego)

Błędowska (od nr 14 do nr 15)
(sięgacz)

Borkowskich

Brzechwy

Bukietowa

Bulwarowa
(od nr 29 do nr 31)

Chałasińskiego

Chemiczna

Cichawy

Cygańska

Drewniana

Drzewicka

Drzymały 100
(sięgacz)

Fałata

Formierska

Gackiego

Gałczyńskiego (od Idalińskiej do Bliskiej)

Garbarska

Gawdzickiego

Gliniana

Głęboka

Godowska 75
(sięgacz)

Godowska 79
(sięgacz)

Gołaszewskiego

Gołębiowska (od Żółkiewskiego do Gryczanej)

Gombrowicza
(od ul. Ofiar Firleja)

Gościnna

Góralska

Gruntowa

Hipoteczna

Iglasta

Jastrzębskiego

Józefowska

Józefowska
(od nr 57 do ul. Borzym - sięgacz)

Kleeberga

Klwatecka (od nr 81 do nr 83)
(sięgacz)

Kocka

Komunalna

Kończycka

Korzeniowa

Kozia

Kozłowskiego

Kredowa

Kudły

Kultysa

Kurdwanów

Kurpiowska

Luźna

Marglowa (od nr 133 do ul. Zachodniej)

Masztowa

Mazurska/Łowicka

Mączna

Mieszka I (od nr 22 A do nr 22 C)
(sięgacz)

Miodowa

Mokra
(od nr 35 do ul. Folwarcznej)

Morwowa
(od ul. Aleja Róż do ul. Morelowej)

Mosiołka

Mostowa

Mylna

Myśœliwska
(od ul Radosława do ul. Iglastej)

Niedbalskiego

Nobla
(od ul. Wstępnej do ul. Długiej)

Ofiary Tadeusza
(6-14)

Opoczyńska

Ordona

Orońska

Osińskiego

Paska

Perzanowskiej (od nr 37 do dz. nr 169/2 i od dz. nr 53/4 do nr 39M)
(sięgacz)

Perzanowskiej 59 B - 61D
(sięgacz)

Piotra Skargi

Piotra Skargi (pomiędzy nr 8 a nr 10)
(sięgacz)

Piotra Skargi 14
(sięgacz)

Piotra Skargi 15-17
(sięgacz)

Podhalańska

Podleśna 48-50
(sięgacz)

Podmokła

Połaniecka

Południowa od nr 43 do nr 51

Pomorska

Poprzeczna

Pośrednia
(od ul. Wośnickiej do ul. Bulwarowej)

Przysuska 

Puszczańska

Radiowa

Radosława
(od ul. Polnej do ul. Myśliwskiej)

Robotnicza ( pomiędzy Topiel a Opoczyńską

Różana

Rybna

Rzędowa

Sapowa

Siarczyńskiego

Sierpowa
(od ul. Godowskiej do ul. Działkowej)

Siewna

Skórzana

Skrajna
(sięgacz nr 88)

Skrajna (80-82)
(sięgacz)

Skrajna 15B
(sięgacz)

Smolna

Sołtykowska
(od ul. Bieszczdzkiej do ul. Jastrzębskiego)

Stolarska

Sygietyńskiego

Syrokomli
(od Naruszewicza do Matejki)

Szydłowiecka
(nr 27 - sięgacz)

Śliska

Tęczowa

Trzcinowa
(wraz z ul. Zwartą)

Trzebińskiego

Tuwima

Tygodniowa
(od ul. Gębarzewskiej)

Wicherka

Wiejska 146-148
(sięgacz)

Wieżowa

Wirowa

Witosa
(sięgacz vis a vis nr 101)

Witosa
(sięgacz dz. Nr 74/2)

Wośnicka

Wośnicka 13
(sięgacz)

Wośnicka 23-25
(sięgacz)

Wstępna

Wyborna

Wycecha

Wydmowa
(od ul. Gajowej)

Wyścigowa 54-56
(sięgacz)

Wyścigowa 75-75C
(sięgacz)

Zachodnia
(od ul. Kierzkowskiej do ul. Wolanowskiej)

Zachodnia
(od Hodowlanej)

Zachodnia (od Kierzkowskiej do Marglowej)

Zakopiańska

Ziei (od Trzebińskiego do Malawskiego)

Ziemowita

Zwarta
(wraz z ul. Trzcinową)

Żakowicka
(od ul. Brackiej do torów kolejowych)

Żeleńskiego

Żywockiego


Prace przy utwardzaniu dróg gruntowych trwają na ulicach:

Trwają przygotowania (opracowanie dokumentacji oraz postępowania przetargowe) do utwardzenia w bieżącym roku ulic: