RADOMSKI
PROGRAM DROGOWY

Celem programu jest rozwiązanie wieloletniego problemu z nieutwardzonymi ulicami w Radomiu. Dzięki wielokrotnemu zwiększeniu nakładów finansowych w porównaniu z latami ubiegłymi, utwardzimy większość dróg w mieście. Program przewidziany jest na lata 2015-2018.


WYKAZ DRÓG GRUNTOWYCH

 


Lp. Nazwa ulicy Długość (m) Szerokość pasa drogowego Aktualny stan
Lp. Nazwa ulicy Długość (m) Szerokość pasa drogowego Aktualny stan
1 Aleja Róż 100 12m wykonano
2 Altanowa 155 9-12m wykonano
3 Artezyjska 250 6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
4 Bacewicz 290 4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
5 Bacha 250 5m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
6 Bagienna 290 10m wykonano
7 Banacha 130
(sięgacz)
150 10 m wykonano
8 Banacha 136
(sięgacz)
312 8-14 m do utwardzenia
9 Banacha 93B
(sięgacz)
120 4m nienormatywny pas drogowy
10 Barlickiego
(nr 23-27)
390 4,5-6m wykonano
11 Bartnicza 106,5 6,8-7,25 m wykonano
12 Beneta 110 5-8m wykonano
13 Białobrzeska 150 10m do utwardzenia
14 Białostocka 950 4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
15 Biegunowa 500 4-7m nienormatywny pas drogowy
16 Bieszczadzka 830 8-12m do utwardzenia
17 Bławatna
(od ul. Mariackiej do ul. Cichej)
220 15m wykonano
18 Błędowska
(19P - 17JE)
224 10m wykonano
19 Błędowska
(sięgacz)
30 3-5m wykonano
20 Błędowska (od Klwateckiej do Trzebińskiego) 250 6 m wykonano
21 Błędowska (od nr 14 do nr 15)
(sięgacz)
115 7,5-12m wykonano
22 Błękitna (od Rzeckiego do Skrzydlatej) 900 4 m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
23 Boczna 350 3-5m nienormatywny pas drogowy
24 Borkowskich 120 6m wykonano
25 Borówkowa 250 10m do utwardzenia
26 Braille'a 300 6m do utwardzenia
27 Bratnia 260 4-6m nienormatywny pas drogowy
28 Brzechwy 130 11,5m wykonano
29 Budowlanych 27 4-6m nienormatywny pas drogowy
30 Bukietowa 80 10m wykonano
31 Bulwarowa
(od nr 29 do nr 31)
155 6m wykonano
32 Bystra 270 3,5m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
33 Chabrowa 200 3-5m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
34 Chałasińskiego 570 9m wykonano
35 Chemiczna 130 4-6m wykonano
36 Chłodna
(od ul. Zwierzynieckiej do ul. Iglastej)
35 6,5-9,0m do utwardzenia
37 Chłodna
(od ul. Radosława do ul. Iglastej)
127 1,5-13,0m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
38 Chmielna 80 8m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
39 Christianiego (przy nr 19)
(sięgacz)
40 5 m nienormatywny pas drogowy
40 Ciborowska 1500 2-6m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
41 Cichawy 700 11m wykonano
42 Ciesielska 150 13m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
43 Cygańska 650 4-8m wykonano
44 Czereœśniowa 700 6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
45 Czynu Chłopskiego 190 4,78-5 m nienormatywny pas drogowy
46 Dąbkowskiego 300 10m do utwardzenia
47 Deperasińskiego 270 6-7m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
48 Derkacz 190 6-6,4 m do utwardzenia
49 Dobra 230 6-7m wykonano
50 Dobrowolskiego 150 10m do utwardzenia
51 Drewniana 360 12 m wykonano
52 Drzewicka 150 12 m wykonano
53 Drzymały 100
(sięgacz)
380 8,5-9,5m wykonano
54 Drzymały 110
(sięgacz)
254 8-13m do utwardzenia
55 Drzymały od nr 84 do nr 84 E
(sięgacz)
240 5 m nienormatywny pas drogowy
56 Dygasińskiego 70 4,5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
57 Elsnera 110 8m do utwardzenia
58 Esperanto 700 6m wykonano
59 Fałata 100 8m wykonano
60 Fiedlera 170 2,5m nienormatywny pas drogowy
61 Folwarczna
(od ul. Czarnieckiego do nr 97D)
230 2-6m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
62 Formierska 750 5-8m wykonano
63 Frontowa 170 4-9m zarejestrowany komitet budowy ulicy
64 Gackiego 540 8,0m wykonano
65 Gałczyńskiego (od Idalińskiej do Bliskiej) 70 18 m wykonano
66 Garbarska 800 6-15m wykonano
67 Gauze 120 3,5 m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
68 Gawdzickiego 400 6-9m wykonano
69 Geodetów 350 5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
70 Gębarzewska (od nr 48B do dz. nr 139/4) 90 3,5-4,5m nienormatywny pas drogowy
71 Gębarzewska (od Sycyńskiej do nr 48) 200 8-10m do utwardzenia
72 Gęsia
(od ul. Polnej do ul. Chłodnej)
200 10m wykonano
73 Gęsia
(od ul. Zielonej do ul. Polnej)
350 4m nienormatywny pas drogowy
74 Gierymskich 420 8 m do utwardzenia
75 Gliniana 175 9,0m wykonano
76 Głęboka 320 8m wykonano
77 Godna 320 12 m do utwardzenia
78 Godowska
(od ul. Wiejskiej do ul. Radostowskiej)
430 7m do utwardzenia
79 Godowska 75
(sięgacz)
150 8m wykonano
80 Godowska 79
(sięgacz)
150 10 m wykonano
81 Godowska pomiędzy nr 140A a 144 do nr 140C
(sięgacz)
105 12m do utwardzenia
82 Golby 300 10m do utwardzenia
83 Gołaszewskiego 100 6,5m wykonano
84 Gołębiowska 300 10m zarejestrowany komitet budowy ulicy
85 Gołębiowska (od Żółkiewskiego do Gryczanej) 250 12m wykonano
86 Gombrowicza
(od ul. Ofiar Firleja)
750 6-10m wykonano
87 Gomulickiego 140 9m wykonano
88 Gospodarcza 1050 4-8m budowa ulicy w ramach planu inwestycyjnego Gminy
89 Goszczewicka
(od ul. Drzewickiej do ul. Kleeberga)
100 12m wykonano
90 Gościnna 200 8-9m wykonano
91 Góralska 120 3,5m wykonano
92 Grodzińskiej 250 10m do utwardzenia
93 Grójecka 400 5m nienormatywny pas drogowy
94 Gruntowa 200 3-4m wykonano
95 Gryczana 250 4m nienormatywny pas drogowy
96 Hempla 300 5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
97 Hermanowicz 1500 4m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
98 Hipoteczna 220 12m wykonano
99 Hubalczyków 240 4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
100 Huta Józefowska 1000 4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
101 Idalińska
(od ul. Pogodnej do posesji 54A)
170 6m do utwardzenia
102 Iglasta 430 6-8m wykonano
103 Inwalidów Wojennych 120 20m do utwardzenia
104 Jagodowa 150 10m zarejestrowany komitet budowy ulicy
105 Jakubczak 1500 3m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
106 Janowska 200 5-7m do utwardzenia
107 Jarzynowa 150 10m wykonano
108 Jastrzębskiego 800 5m wykonano
109 Jaśminowa
(na długości nr 10 i 12)
40 5m do utwardzenia
110 Jeleniowska 180 3m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
111 Jesienna 250 5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
112 Józefowska 1000 7m wykonano
113 Józefowska
(od nr 57 do ul. Borzym - sięgacz)
320 3m wykonano
114 Kalinowskiego 250 10m do utwardzenia
115 Kaliska 150 5m nienormatywny pas drogowy
116 Karczemnego
(od ul. Warszawskiej do nr 6)
110 3m nienormatywny pas drogowy
117 Karczemnego (od nr 5 do dz. nr 73/27) 200 10 m zarejestrowany komitet budowy ulicy
118 Karczemnego (od nr 6 do dz. 73/30) 450 10 m zarejestrowany komitet budowy ulicy
119 Kąkolowa 250 6m do utwardzenia
120 Kielecka 106
(sięgacz)
170 10m do utwardzenia
121 Kleeberga 250 8m wykonano
122 Klonowica
(od ul. Głównej do ul. Przeskok)
255 6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
123 Klwatecka
(nr 88-100)
125 6m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
124 Klwatecka
(nr 111/1b - 119)
116 brak, prywatne nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
125 Klwatecka (od nr 54a do nr 54f)
(sięgacz)
420 5-6 m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
126 Klwatecka (od nr 81 do nr 83)
(sięgacz)
650 8m wykonano
127 Klwatecka 44HA do 44P
(sięgacz)
130 4m do utwardzenia
128 Klwatecka 57
(sięgacz)
281 10m do utwardzenia
129 Kłosowa 700 3m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
130 Kocka 200 5-6m wykonano
131 Komunalna 260 10 m wykonano
132 Konopna 200 4m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
133 Kończycka 330 3-6m wykonano
134 Korzeniowa 300 10m wykonano
135 Kosynierów 250 6m do utwardzenia
136 Koszykowa 470 5m nienormatywny pas drogowy
137 Kozia 200 9m wykonano
138 Kozłowskiego 630 10m wykonano
139 Kredowa 130 5-6m wykonano
140 Królikowskiego 220 3-3,70 m nienormatywny pas drogowy
141 Krynicka
(od ul. Wiejskiej do nr 10)
180 6,8-8,2m do utwardzenia
142 Krzewień 800 5m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
143 Kudły 250 12m wykonano
144 Kultysa 150 10m wykonano
145 Kurdwanów 200 8m wykonano
146 Kurpińskiego
(sięgacz)
540 3,5-8,0m nienormatywny pas drogowy
147 Kurpiowska 300 19 m wykonano
148 Legackiego 200 10m wykonano
149 Leszczynowa 220 4m nienormatywny pas drogowy
150 Lotna 130 4m nienormatywny pas drogowy
151 Ludowa 200 9m zarejestrowany komitet budowy ulicy
152 Luźna 250 7m wykonano
153 Łamana 19 A - 19 B 85 6,5-9 m do utwardzenia
154 Łanowa 190 3m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
155 Łomżyńska 190 10m zarejestrowany komitet budowy ulicy
156 Łysogórska 180 2,8-4,7m nienormatywny pas drogowy
157 Magazynowa 430 2m nienormatywny pas drogowy
158 Majątkowa 170 5m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
159 Malawskiego 450 12m do utwardzenia
160 Malenicka
(sięgacz pomiędzy nr 65-67)
370 4 m nienormatywny pas drogowy
161 Malinowa 80 7m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
162 Małcużyńskiego 1400 6-12m budowa ulicy w ramach planu inwestycyjnego Gminy
163 Małopolska 150 5,5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
164 Marglowa (od nr 133 do ul. Zachodniej) 170 6-7 m wykonano
165 Masztowa 190 8m wykonano
166 Masztowa
(od nr 32 do nr 40)
115 6,34 m do utwardzenia
167 Mazurska/Łowicka 80 6m wykonano
168 Mączna 400 5-9m wykonano
169 Mieszka I (od nr 22 A do nr 22 C)
(sięgacz)
125 13,5m wykonano
170 Milejowicka
(pomiędzy nr 23 a nr 25)
470 4,7-5 m nienormatywny pas drogowy
171 Milejowicka od nr dz. 12/9 do nr dz. 14/1 oraz od nr dz. 706/10 do nr dz. 34/32
(sięgacz)
485 2-8m nienormatywny pas drogowy
172 Miodowa 220 12m wykonano
173 Mleczna
(od nr 8 do nr 8c)
184 8,5 m do utwardzenia
174 Mleczna
(od nr 49 do nr 49C)
140 6,9-8,9 do utwardzenia
175 Mleczna 12-14
(sięgacz)
350 5m nienormatywny pas drogowy
176 Modra 220 5-8m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
177 Modzelewskiego 100 7m do utwardzenia
178 Mokra
(od nr 35 do ul. Folwarcznej)
120 5-9m wykonano
179 Morwowa
(od ul. Aleja Róż do ul. Morelowej)
130 12,5m wykonano
180 Mosiołka 360 4-5 m wykonano
181 Mostowa 1270 4-6m wykonano
182 Mroza
(od ul. Legackiego do posesji nr 32)
255 20-12m wykonano
183 Mroza
(dz. 153/2, 160/7, 153/3, 73/1, 66/1) dojazd do posesji 32)
175 12-16m do utwardzenia
184 Mœścisława 900 3m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
185 Mylna 190 8m wykonano
186 Myśœliwska
(od ul Radosława do ul. Iglastej)
130 5m wykonano
187 Nadrzeczna
(od ul. Szydłowieckiej)
578 4-6m nienormatywny pas drogowy
188 Napierskiego 140 5m do utwardzenia
189 Niedbalskiego 160 10m wykonano
190 Niemcewicza
(od nr 68)
110 12m do utwardzenia
191 Niska 150 13m wykonano
192 Nizinna
(od nr 71A do nr 51)
109 9-12 m do utwardzenia
193 Nobla
(od ul. Wstępnej do ul. Długiej)
160 9-11m wykonano
194 Nowacia
(od ul. Podleśnej do nr 43)
540 10m do utwardzenia
195 Nowowiejskiego 160 4-8m nienormatywny pas drogowy
196 Nowowolska 200 7m do utwardzenia
197 Obozowa 150 6m do utwardzenia
198 Odrodzenia
(sięgacz dz. 57/1, 57/2)
brak działki prywatne nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
199 Ofiary Tadeusza
(6-14)
105 11,5m wykonano
200 Ofiary Tadeusza
(10-14)
230 4,80-10 m nienormatywny pas drogowy
201 Okrężna 600 4m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
202 Oleńki 300 3,5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
203 Olszynowa 300 4-6m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
204 Opoczyńska 730 7-12m wykonano
205 Opoczyńska
(od nr 59 do ul. Miodowej - sięgacz)
200 7,8-8m do utwardzenia
206 Opolska (od nr 32 do ul. Drzymały) 217 4,99-10m nienormatywny pas drogowy
207 Ordona 200 12m wykonano
208 Orkana 1520 6m do utwardzenia
209 Orna 990 2-3m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
210 Orońska 360 10m wykonano
211 Osadnicza 350 1,5-5m nienormatywny pas drogowy
212 Osińskiego 260 6,5m wykonano
213 Ostrego 500 8-15m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
214 Otwarta 300 5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
215 Ozdobna 350 10m do utwardzenia
216 Ożoga 100 8m do utwardzenia
217 Paciaka 500 6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
218 Paska 300 10m wykonano
219 Pasterska 300 4m nienormatywny pas drogowy
220 Pentza 300 3m nienormatywny pas drogowy
221 Perzanowskiej (od nr 37 do dz. nr 169/2 i od dz. nr 53/4 do nr 39M)
(sięgacz)
525 8,5m wykonano
222 Perzanowskiej 59 B - 61D
(sięgacz)
370 10 m wykonano
223 Pianistów 250 3,8-7m nienormatywny pas drogowy
224 Piaskowa 150 7m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
225 Pionierów 160 8m do utwardzenia
226 Piotra Skargi 100 5-6m wykonano
227 Piotra Skargi (pomiędzy nr 8 a nr 10)
(sięgacz)
150 5,5m wykonano
228 Piotra Skargi 14
(sięgacz)
120 5 m wykonano
229 Piotra Skargi 15-17
(sięgacz)
280 5m wykonano
230 Piwna
(od ul. Zgodnej)
220 10,5m budowa ulicy w ramach planu inwestycyjnego Gminy
231 Podhalańska 270 6-10m wykonano
232 Podleśna 48-50
(sięgacz)
510 8-10 m wykonano
233 Podmokła 110 7-10m wykonano
234 Pogodna 135 10m do utwardzenia
235 Pola 200 4m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
236 Polna
(od ul. Folwarcznej do ul. Iglastej)
240 9-15m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
237 Polna
(od ul. Czarnieckiego do ul. Chabrowej)
370 1-4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
238 Polna
(od ul. Iglastej do ul. Czarnieckiego)
450 3-8m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
239 Połaniecka 530 5-6m wykonano
240 Południowa od nr 43 do nr 51 100 5-7 m wykonano
241 Pomorska 110 13m wykonano
242 Poprzeczna 190 11m wykonano
243 Pośrednia
(od ul. Wośnickiej do ul. Bulwarowej)
220 4,5-6m wykonano
244 Pośrednia
(od ul. Wośnickiej do ul. Czereśniowej)
750 5-6m wykonano
245 Pośrednia (od ul. Bulwarowej do nr 49)
(sięgacz)
200 4,5-5,5m nienormatywny pas drogowy
246 Prackiego 300 10m wykonano
247 Przepustowa 250 2,5-4m nienormatywny pas drogowy
248 Przysuska  270 12m wykonano
249 Ptasia 200 5-10m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
250 Pucka 58 12-14 m do utwardzenia
251 Puszczańska 500 5m wykonano
252 Racławicka
(od ul. Kieleckiej do ul. Planowej)
220 9m zarejestrowany komitet budowy ulicy
253 Radiowa 400 5-6m wykonano
254 Radosława
(od ul. Polnej do ul. Myśliwskiej)
320 6m wykonano
255 Radostowska
(od ul. Gajowej do ul. Godowskiej)
710 5-10m zarejestrowany komitet budowy ulicy
256 Rataja 1500 8m do utwardzenia
257 Rawska 220 6m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
258 Redutowa 130 9m zarejestrowany komitet budowy ulicy
259 Rewolińskiego 180 4m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
260 Robotnicza ( pomiędzy Topiel a Opoczyńską 80 9m wykonano
261 Rodziny Graboszów 600 10m do utwardzenia
262 Równa 300 9-13m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
263 Równoległa 160 10m zarejestrowany komitet budowy ulicy
264 Różana 230 5-12m wykonano
265 Różana
(od nr 22 do nr 23F)
228 7 m do utwardzenia
266 Rybna 500 6-10m wykonano
267 Rzędowa 500 6-10m wykonano
268 Sapowa 300 6-8m wykonano
269 Sarnowicza 230 8m do utwardzenia
270 Senatorska od nr 6 do nr 15
(sięgacz)
72 16m do utwardzenia
271 Siarczyńskiego 320 5 m wykonano
272 Sierpowa
(od ul. Godowskiej do ul. Działkowej)
570 5,5-6m wykonano
273 Siewna 100 12 m wykonano
274 Skarbowa
(od ul. Żakowickiej do ul. Frontowej)
360 4-5m zarejestrowany komitet budowy ulicy
275 Skarżyńskiego 120 4,5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
276 Skórzana 140 12m wykonano
277 Skrajna
(sięgacz nr 88)
150 8m wykonano
278 Skrajna
(sięgacz pomiędzy nr 76-78)
185 10m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
279 Skrajna (80-82)
(sięgacz)
95 8m wykonano
280 Skrajna 15B
(sięgacz)
285 8 m wykonano
281 Skrzydlata 180 6-11m do utwardzenia
282 Sławna 230 14-16 m do utwardzenia
283 Słoneczna 85 3-4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
284 Smolna 160 6,5m wykonano
285 Solna 150 12m do utwardzenia
286 Sołtykowska
(od ul. Bieszczdzkiej do ul. Jastrzębskiego)
340 6-11m wykonano
287 Sołtykowska
(od ul. Źródłowej do ul. Bieszczadzkiej)
930 6-8 m do utwardzenia
288 Sosnowa 440 3-7m nienormatywny pas drogowy
289 Starachowicka 19-21B
(sięgacz)
82 6,12-9,5 m do utwardzenia
290 Starokrakowska przy nr 10
(sięgacz)
245 10-11m do utwardzenia
291 Staromłyńska 150 4,5m nienormatywny pas drogowy
292 Stawowa 400 8m wykonano
293 Stepowa 421 6m do utwardzenia
294 Stodolna 90 10m do utwardzenia
295 Stolarska 60 12m wykonano
296 Stroma 440 5-7m do utwardzenia
297 Styczniowa 500 5m zarejestrowany komitet budowy ulicy
298 Sygietyńskiego 600 11m wykonano
299 Syrokomli
(od Naruszewicza do Matejki)
75 10m wykonano
300 Szarych Szeregów 300 5m nienormatywny pas drogowy
301 Szczecińska 250 5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
302 Szeroka Droga
(od ul. Słowackiego do granicy miasta)
700 4-6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
303 Szmaragdowa 250 5,4-25,6m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
304 Sznajdra 310 10m do utwardzenia
305 Szydłowiecka
(nr 27 - sięgacz)
200 6-7,5m wykonano
306 Śliska 240 10m wykonano
307 św. Floriana 140 11 m do utwardzenia
308 Świerkowa
(od ul. Białej do ul. Słowackiego)
300 6-8m do utwardzenia
309 Tęczowa 600 9-12m wykonano
310 Torfowa 150 9m wykonano
311 Towarzyska (od nr 11 do nr 44B i od nr 44B do nr dz. 35/2 oraz od nr 9L do nr 9S))
(sięgacz)
460 6-10m do utwardzenia
312 Trzcinowa
(wraz z ul. Zwartą)
280 7m wykonano
313 Trzebińskiego 540 6,5-9,0m wykonano
314 Tuwima 710 12m wykonano
315 Twarda 230 2m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
316 Tygodniowa
(od ul. Gębarzewskiej)
360 5-7m wykonano
317 Tylna 200 6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
318 Warszawska
(sięgacz (od nr 202 do nr 202 A)
95 6,87m do utwardzenia
319 Warszawska 87A
(sięgacz)
190 3,17-7m nienormatywny pas drogowy
320 Wicherka 130 8 m wykonano
321 Wiejska
(boczna, nr 123-125)
110 5-6,0m do utwardzenia
322 Wiejska 146-148
(sięgacz)
180 5-6 m wykonano
323 Wiertnicza
(od ul. Bieszczadzkiej do końca ulicy)
150 5m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
324 Wietrzna 125 12m do utwardzenia po modernizacji sieci wod.-kan.
325 Wieżowa 260 12 m wykonano
326 Wiklinowa 530 6m do utwardzenia
327 Wiolinowa 175 3,9-7m nienormatywny pas drogowy
328 Wiosenna 370 10-12m zarejestrowany komitet budowy ulicy
329 Wiosenna
(sięgacz)
80 6m zarejestrowany komitet budowy ulicy
330 Wirowa 150 12m wykonano
331 Witosa
(sięgacz vis a vis nr 101)
250 8m wykonano
332 Witosa
(sięgacz dz. Nr 74/2)
300 10 m wykonano
333 Witosa
((od selektywnego zbiornika odpadów komunalnych do ul. Czynu Chłopskiego))
1670 7,7-8,1m do utwardzenia
334 Wnukowskiego 180 4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
335 Wodociągowa 530 3m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
336 Wośnicka 300 6-12m wykonano
337 Wośnicka 13
(sięgacz)
295 5-17 m wykonano
338 Wośnicka 23-25
(sięgacz)
400 7,5m wykonano
339 Wójtowska 200 6,5m do utwardzenia
340 Wronckiej 270 6-7m do utwardzenia
341 Wstępna 200 11m wykonano
342 Wyborna 200 10 m wykonano
343 Wycecha 2000 6m wykonano
344 Wydmowa
(od ul. Gajowej)
160 6-12m wykonano
345 Wyścigowa 54-56
(sięgacz)
120 5,5m wykonano
346 Wyścigowa 75-75C
(sięgacz)
80 6m wykonano
347 Zachodnia
(od ul. Kierzkowskiej do ul. Wolanowskiej)
500 6-8m wykonano
348 Zachodnia
(od Hodowlanej)
300 3-5m wykonano
349 Zachodnia
(od ul. Marglowej do nr 14M i 14K)
382 6-8m do utwardzenia
350 Zachodnia (od Kierzkowskiej do Marglowej) 180 7-11 m wykonano
351 Zagonowa 350 4-6m nienormatywny pas drogowy
352 Zajęcza 160 3,5m nienormatywny pas drogowy
353 Zakopiańska 570 10m wykonano
354 Zamenhofa 500 5,5m nienormatywny pas drogowy
355 Zamknięta 100 8-11m do utwardzenia
356 Zawilcowa 260 9m do utwardzenia
357 Ziei (od Trzebińskiego do Malawskiego) 960 19 m wykonano
358 Zielna 320 8-10m wykonano
359 Zielone Wzgórza 530 4m nienormatywny pas drogowy i brak kanalizacji
360 Ziemowita 600 6-10m wykonano
361 Zwarta
(wraz z ul. Trzcinową)
120 11m wykonano
362 Zwierzyniecka 140 4-5m nienormatywny pas drogowy i planowana modernizacja sieci wod.-kan.
363 Źródłowa
(od ul. Banacha do ul. Grzebieniowej etap I,II)
980 8m zarejestrowany komitet budowy ulicy
364 Żakowicka
(od ul. Brackiej do torów kolejowych)
390 10m wykonano
365 Żeleńskiego 280 11m wykonano
366 Żywa 200 5m nienormatywny pas drogowy
367 Żywockiego 160 9.5 m wykonano